3D / 2D animacijos kūrimas

Brolis sensor technology produkto pristatymas

HOT TUB modelių pristatymas - 3D animacija

Laikrodžio modelio pristatymas - 3D animacija

3D / 2D animacija - tai itin detalus produktų pristatymo būdas.

3D / 2D animacija. Šis produktų pristatymo būdas itin pasiteisina, kai produktas yra kūrimo stadijoje. Tokiu būdu galime perteikti produkto specifiką, galimybes ir darbo princypą. Neabejotinai 3D animacijos pagalba, galite perteikti produkto sudėti, konstrukcinius elementus, dizaino galimybes ir t.t.

Kokiu tikslu daromas 3D ar 2D animuotas video klipas? 3D animuotas video klipas kuriamas perteikti gaminio dizaino subtilybes, panaudojimo galimybes, vidaus struktūrą. 2D animuotas video klipas tampa itin išsamus, aiškus ir įtraukiantis suinteresuotą subjektą. Kiekvienu atveju projektas skirtingi, tačiau galimi ir kombinavimo būdai.

Vienas iš mūsų pavyzdžių, čia..

Kaip sukurti 3D / 2D animuotą video klipą?

Jei nusprendėte susikurti 3D ar 2D animuotą video klipą, visų pirmą įsivaizduokite, kaip turėtų būti perteiktas Jūsų norimas pristatyti produktas. Jei manote, jog geriausias sprendimas 3D animacija - tokiu atveju, bus galima išsamiai perteikti produkto detalizaciją, panaudojimo galimybes, konstrukcijos elementus. Taip pat galima perteikti papildomos įrangos integraciją. 

Jei manote, jog geriausias sprendimas 2D animuotas video projektas - tokiu atveju bus išsamiai pristatytas gaminio panaudojimas, funkcionalumas ir privalumui. 

FILMENAS rekomendacija

Itin svarbu pasirinkti tinkamus partnerius video reklamos kūrimui. Patirtis, skirtingi projektai ir komandos kompetencija - tai labai svarbūs aspektai renkantis partnerį. 3D ir 2D animacijos kūrimo etapuose reikalingas ne tik pats dizainersi - reikia išmanančios komandos, kuri koordinuos visų darbų seką ir užtikrins, jog projektas vystomas pagal Jūsų poreikį. 

Turėdami ilgametę patirtį ir patikimą komandą, sukursime Jums šedevrą! 

Susisiekite ir padėsime Jums apsispręsti dėl tokio video reikalingumo:

Tel.: 8 60 414072

Email: video@filmenas.lt 

Atsiųskite užklausą dėl video reklamos: