Apie mus

FILMENAS - inovatyvūs sprendimai marketinge!

Video reklamos kūrimas, tai tik viso proceso dalis. Kurdami modernų ir svarbiausią tinkamą marketingą įvairaus tipo įmonėms, video reklamos pagalba pasiekiame daugiau nei tikisi klientas. Patys gerai suprantame, kokią svarbą marketingas sudaro įmonės veikloje, todėl matydami daugybe įmonių nedarančių reikiamų žingsnių, siūlome papildomas rankas tiems darbams padaryti.

FILMENAS komanda susideda iš:

Julius - FILMENAS įkūrėjas, daugiau kaip 12 metų tarptautiniame versle, komunikacijoje. Specializacija - įmonių įvaizdžio kūrimas, viešųjų ryšių koordinavimas, marketingo strategijos. Darbas su įvairaus dydžio Lietuvos ir tarptautinėmis įmonėmis, konsultacijos pardavimų plėtros, marketingo strategijų vystymo klausimais.

Arūnas - FIMENAS bendraautorius, daugiau kaip 15 metų video kūrimo versle. Specializacija - prodiusavimas, scenarijų kūrimas, režisūra. Genialių idėjų generatorius, energijos kupina asmenybė. 

FILMENAS komandoje jau sukurta daugiau nei 400 reklaminių klipų.

Vaida - vizualinis dizainas. Mintys, maketavimas ir įvaizdžio kūrimas. Nesvarbu didelė, ar labai didelė, o gal ir maža įmonė, tačiau poreikiai labai panašūs - įmonės įvaizdis ir veidas svarbus punktas. 

Patirties bagažas: didžiausios Lietuvos gamybinės įmonės.

+++ Saulius -  mūsų rankos ir galva ten kur pinasi skaičiai (programavimas). Internetinės svetainės, programavimo darbai.

+++ Ir visi mūsų partneriai - diktoriai, vertėjai, vedėjai, filmavimo komandos, montavimo komandos ir t.t.