Įmonės pristatomasis, reklaminis, korporatyvinis video

Įmonės pristatymas - Ventmatika

Baldinių plokščių apdirbimo įmonė - IMPEKA

Įdarbinimo agentūros pristatymas

Įmonės pristatymas - UAB Sinergija LT

Transporto įmonės pristatymas - PERMITAS

Gamybinės įmonės pristatymas 

Ūkininko istorija - kaip pradėjau ūkininkauti. Įmonės pristatymas.

Aliuminio liejimo įpatumai - Lietuva

Įmonės pristatymas - UAB Medienos profesionalai

Įmonės paslaugų atlikimo pristatymas

Asmenybės pristatymas - Factris

Įmonės produktų pristatymas (ENAX) video gamyba

Paslaugas teikiančios įmonės pristatomasis video klipas

Sunkvežimių servisas - patirtis 25 metai

UAB Ventamtika gamybinės įmonės pristatymas

Transporto įmonės pristatomasis video klipas

Kaimo sodybos pristatomasis video klipas

Transporto paslaugas teikiančios įmonės pristatymas 

SPA paslaugas teikiančios įmonės pristatomasis video

Įmonių reprezentaciniai, korporatyviniai video klipai

Įmonių pristatomasis reklaminis video klipas - tai prezentacinis įmonės veidas. Šio tipo video pristatoma įmonės veikla, vertybės, pajėgumai, teikiamos paslaugos. Įmonė turėdama tokio tipo video įgauna aukštesnį įvertinimą iš klientų, nes klientai susidaro vizualinę nuomonę apie pačią įmonę. Įmonės pristatomasis, korpratyvinis video klipas pasiekia netgi tą klientą, kuris ankščiau ne nežinojo apie Jūsų įmonę.

Kokiu tikslu daromas reklaminis įmonės video klipas? Vieni klientai patys suprant kokią nauda atneša ši investicija, kitiems reikia daugiau laiko įrodyti, kad ši investicija atsipirks kelis kart, o gal net ir keliasdešimt kartų. Įmonės internetinė svetainė, tai įmonės vizitinė kortelė, o įmonės pristatomasis video klipas tą vizitinę kortelę paverčia išskirtine iš kitų konkurentų. Įmonės korporatyvinis video klipas pakelia įmonės vertę ir suteikia daugiau pasitikėjimo Jūsų klientams.

Vienas iš mūsų pavyzdžių, čia..

Kaip sukurti įmonės korporatyvinį video klipą?

Jei nusprendėte susikurti įmonės korporatyvinį, pristatomąjį video klipą, visų pirmą išanalizuokite savo konkurentus. Peržiūrėkite, kas jau yra pasidaręs tokią reklamą, paanalizuokite jos efektyvumą. Jei jau Jūsų konkurentai neturi pavyzdžių, tada išsigryninikite savo svarbiausias vertybes ir įmonės privalumus. Pasiplanuokite kas turi būti parodyta, o kaip tai padaryti palikite profesionalams.

Įmonės pristatomajame video klipe galit įtraukti ne tik įmonės privalumus ir vertybės, tačiau dalį savo produktų ar paslaugų, savo klientų atsiliepimus ar informaciją kur naudojami Jūsų produktai ar paslaugos.

FILMENAS komandos patirtis leidžia išgryninti svarbiausius punktus, kurie turi būti parodyti video klipe. Mes išnalizuosime, patarsime, surežisuosime, nufilmuosime, sumontuosime ir patarsime kaip išplėsti, kad video duotų maksimalų rezultatą.

Kiek kainuoja sukurti įmonės pristatomąjį video klipą?

Dažniausiai šis klausimas užduodmas pačioje pokalbio pradžioje, nes klientas susidaro nuomone ar išvis man to klipo reikia. Tokios paslaugos kainos yra labai įvairios ir turi daug sudedamųjų, tačiau rinkoje kainos svyruoja nuo 1000 iki .... eurų sumos.

FILMENAS rekomendacija

Pasirinkite filamvimo komandą, kuri Jums patars ką daryti su video. Jei tik gausite video ir neišnaudosite plėtros galimybių, tada net negaiškite laiko, tačiau jei turėsite video ir išplėsite jį teisingai - rezultatas tikrai nustebins. Visa šita informacija yra iš darbinės praktikos.

Susisiekite ir padėsime Jums apsispręsti dėl tokio video reikalingumo:

Tel.: 8 60 414072

Email: video@filmenas.lt 

Atsiųskite užklausą dėl video reklamos: