Video montavimas

Video montavimas, video montažas

Video montavimo, video montažo srityje turime daugiau nei 10 metų patirties. Video montavimas - tai kiekvienos montuotojo asmeninė kūryba, jei nėra konkretaus scenarijaus ar konkrečių reikalavimų. Istorijos kūrimas, emocijos perteikimas ar efektų demonstravimas, kad suskurti kuo didesnį įspūdį žiūrovui. Sumontuoti video galima įvairiais būdais, net ir labai pasyvų turinį galima parodyti labai aktyviai. Tai viska perteikia montuotojo fantazija. Dirbame su įvairiais žanrais, neapsistojama ties viena kryptimi, o tai leidžia plačiau pažiūrėti į video montavimą ir perteitki emociją pačių efektyviausiu būdu.

Sumontuosime Jūsų atsiųstą medžiagą. Ši paslauga dažniausiai teikiama, kai klientas turi savo filmuotą medžiagą, arba pats bando filmuoti, bet neturi laiko ar patirties montavimo srityje. Dirbami su keliomis programomis, galime netik sumontuoti video su efektais, tačiau animuoti ar įterpti tektus. Video montavimo, video montažo laikas priklauso nuo Jūsų pateiktos medžiagos kiekio. Kuo daugiau pateikstie medžiagos, tuo ilgiau reikės ją peržiūrėti ir atrinkti tinkamus kadrus.

Montuodami Jūsų atsiųstą medžiagą, mes išsiaiškiname Jūsų viziją apie galutinį video. Keletas klausimų Jums:

- Koks turi būti video stilius?

- Koks video tipas?

- Kokio ilgio video pageidaujate?

- Kur video bus naudojamas?

- Ar reikalingas garso takelis? Jei taip, ar tai bus komercinis video ar asmeniniam naudojimui? Jei video komercninis, ar turėstite patys garso takelį, ar tuo pasirūpinti mums?

- Ar reikalingas teksto įgarsinimas? Kokia kalba?

- Ar bus naudojami logotipai? (pasirūpinkite logotipų failais);

- Ar bus reikalingas intro ir pabaiga?

Tai vieni iš pagrindinių klausimų prieš pradedant montuoti, nes montuotojas turėdamas atsakymus į šiuos klausimus susidarys nuomonę apie video ir jau mintyse matys kos video turi būti.

Kiek kainuoja video montavimas, video montažas?

Video montavimo, video montažo paslauga gali svyruoti nuo 50 iki 300 eurų ir daugiau. Viskas priklauso nuo video medžiagos kiekio, kokios trukmės video reikalingas, ar tai komernis video ar asmeninio naudojimo ir t.t. Dažnu atveju išsiaiškine su klientu visus mums rūpimus klausimus, mes jau žinome kiek laiko mums tai truks ir galime pasakyti kainą. Video montavimas - tai kūrybinias darbas, kurio daugelis neįvertina. Daugeliui atrodo, kad tai gali padaryti bet kuris žmogus pažįstantis kompiuterį, deja tai nėra tiesa. Montavimui reikia laiko, ne tik laiko pačiam video montavimo procesui, bet laiko įgyjant praktiką ir žinias.

Kokie būna video tipai?

Pastaruoju metu labai populiarėjantis tipas - pristatomieji video. Toks video tampa kaip pardavėjo pagrindinis įrankis prieš klientą. Video nuoroda..

Interviu tipas. Šis video tipas dar gali būti detalizuojamas, tačiau mes parodome elementarų interviu video tipą: Video nuoroda...

Dėl Video montavimo rašykite arba skambinkite:

video@filmenas.lt

8 604 14072