Socialinių tinklų administravimas

FACEBOOK administravimas

Facebook turinio kūrimas. Išanalizuojame Jūsų produktų, paslaugų privalumus, išskirtinumas ir teisingai pateikiame tikslinei auditorijai. Formuojame mokamą reklamą. Dėl mūsų įmonės darbų susisiekite ir liksite nustebę!

Instagram administravimas

Instagram platforma skirta dalintis akimirkomis (nuotraukomis) telefonu, tačiau tai labai galinga platforma verslui. Gražios ir teisingos nuotraukos generuoja platų pasiekiamumą tarp tam tikros auditorijos. 

Linkedin administravimas

Šiame socialiniame tinkle rekomenduojame būti ne visems klientams. Tai specializuotas soc. tinklas ir šioje platformoje dirbame tada, kai yra ieškoma darbuotojų ar pardavimo partnerių vietinėje ar tarptautinėje rinkoje.

Twitter administravimas

Nors ši platforma nėra populiari Lietuvoje, tačiau dirbdami su tarptautinėmis kompanijomis, galime pasiekti klientų, kurių nerasime nei Facebook ir Instagram platformuose. Ši platforma tinkama, ieškant klientų tam tikrose užsienio rinkose. 


Socialinis gyvenimas labai stipriai imponuoja verslui, todėl FILMENAS rinkodaros komanda atsakinga už socialinius komunikacijos su klientais kanalus. 

Turėdami teisingą vizualinę medžiagą, socialiniai tinklai tampa vienas iš pačių efektingiausių komunikacijos kanalų šių laikų visuomenėje. Galimybė pasiekti tikslinę auditoriją su minimaliomis investicijomis, o taip pat komunikuoti su esamais ir būsimais klientais.

Susisiekite su FILMENAS komanda dėl socialinių tinklų plėtros: