Gamybinei įmonei reikia naujų rinkų! Kokie būdai efektyviausi?

01/05/2018

Jei mes kalbame apie įmonę, kuri gaminą, kurią produktą, tai marketingas, rinkodara yra neatsiejama įmonės dalis. Dažnu atveju gamybos įmonės dirba iš inercijos, pagal standartinį pardavimo modelį, kur turi užtikrintą klientą ir tokiu atveju marketingas yra užmirštamas. Užsakovas duoda reguliarius užsakymus, ir įmonės pagrindinis tikslas užsakymus įgyvendinti laiku ir kokybiškai. Tokiu atveju visiškai nežinomas galutinis vartotojas, žinoma tik tiek, kiek pasako užsakovas.

Šis modelis yra pats pavojingiausias!

Pardavimo modeliai ir pavojai!

Gamybinė įmonė dirba su vienu arba keliais dideliais užsakovais.

Tikrai yra tokių įmoniu, nes mes patys dirbame su keliomis būtent tokio pobudžio įmonėmis ir mūsų tikslas yra sumažinti pavojų. Iš vienos pusės, toks modelis turi didelį privalumą - tiek finansinį tiek gamybinį stabilumą, tačiau lygiagrečiai privalumo eina ir didelis pavojus - galimybė bankrotuoti.

Kurioje vietoje padeda FILMENAS!

Tūrėdami daugiau nei 10 metų tarptautinės pardavimo, marketingo, vadovavimo patirties, galime patarti ir padėti suvaldyti pavojų.

Pirmiausia, išanalizuojame esamą marketingo strategiją. Dirbant pagal tokį modelį, dažnu atveju, marketingo strategijos tiesiog nėra. Jei jos nėra, tada reikia ją sukurti.

Filmenas - video reklamos kurimas
Filmenas - video reklamos kurimas


Marketingo strategija turi būti sukoncentruota į ilgą perspektyvą, ne mėnesio, ne pusmečio, tačiau kelis metus į priekį.

Efektyvus ir kokybiškas marketingas, tai galimybė sumažinti pavojų ir išplėsti savo žinomumą didesniai auditorijai. Taip pat marketingas suteikia vertę įmonės vardui ir sukuria įspūdi galutiniui vartotojui.

Išanalizuojame ne tik marketingo strategiją, tačiau išgryniname įmonės vertingiausius produktus, į kuriuos sufokusuojame marketingą.

Tai kokią naudą teikia VIDEO?

Pagaliau priėjome prie esmės! Video tampa marketingo statomojo medžiaga. Video formatu galite sukurti įmonės, produkto įvaizdį tokį kokį norite parodyti vartotojui. Svarbu pasirinkti savo stilių ir to stiliaus laikytis. Jei nusprendžiate filmuoti patys, tokio stiliaus ir laikykitės, jei nusprendėte samdyti tos srities specialistus, patarimas - tokio stiliaus ir laikykitės.


Su video reklama pasieksite didesnę klientų auditoriją internete. Produkto pristatomasis video tampa įrankių Jūsų pardavėjui išsamiau ir papraščiau pristatyti produktą, o būna atvejų, kai klientas peržiūrėjas video reklamos klipus, pats žino ko jam reikia.

Jei jūsų produktas turi plačią specifikaciją ar tam tikrus privalumus, video reikia tokio, kur viską aiškai pristatytų ir klientui būtų viskas aišku. Pardavėjui darbas tampa lengvesnis ir lieka tik padaryti paskutinius veiksmus gauti užsakymą.

Jei Jūs dirbate tik su atstovais, tai video yra įrankis Jūsų atstovui pasiekti didesnę auditoriją. Atstovas bus labai patenkintas, kai Jūsų pastangomis jam padėti parduoti Jūsų produkciją, o jei video bus sufokusuotas į tam tikrus produktus, gali pasikeisti pardavimo kryptis.

Pats svabriausias aspektas - įmonės vertės didinimas!

Video Reklama, tampa įmonės vizitine kortele ir jei turite efektyvius video, Jūsų vertė kyla keliskart. Jūs tampate matomas, netgi tiems, kas ankščiau apie Jus net nežinojo. Jūs tampate populiaresnis už savo konkurentus, o jei konkurentai daro tą patį, Jūs privalote daryti geriau!

Kiek video Reklama kainuoja?

Prieš 10 metų, kai video reklama buvo tik televizijoje, o jei kuri įmonė ir tūrėjo video reklamą internete, tai buvo prabangos ženklas. Dabartinėje rinkoje yra įvairių video reklamos kūrėjų. Yra pavienių megėjų, pavienių profesionalų, kurie gali sukurti pakankamai efektyvų reklaminį klipą, tačiau tokiu atveju Jūs gaunate klipą ir dirbti turite su juo patys.

FILMENAS komanda dirba kitaip. Mes ne tik filmuojame ir atiduodame video reklaminį klipą, tačiau mes siūlome pilną video klipo plėtros paketą - įmonės marketingo strategijos sukūrimą. Dirbame su socialiniais tinklais, video plėtros kanalais, ir sukuriame strategiją kaip video taps Jūsų rezultatų gerinimo įrankiu.