FILMENAS komanda Rumunijoje. Ką mes ten veikėme?

10/03/2019

Dirbdami tiek su Lietuvos, tiek su užsienio komunikacijos agentūromis, vis dažniau projektai persikelia į neįprastas vietas. Šį kartą turėjome unikalią galimybę filmuoti Rumunijoje. 

Video projektas - trijų metų kurto prototipo pristatymas Europos rinkai! 

Nuvažiavome daugiau nei 1400 kilometrų, užkopėme 1,5 km į kalnus su visa įranga ir filmavome tris metus kurtą prototipą - HSM medvežę. Kartu su šiuo projektu dirbome jau du metus, kur filmavome šio prototipo pristatymą Lietuvoje ir galiausiai Rumunijoje. Tai Vokiečių kompanijos sukurtas projektas, kuriame dalyvavo gerai pasaulyje žinomų komponentų gamintojai, taipogi Šveicarijos ir Lietuvos universitetai. 

Vienas iš ekonomiškiausių miškavežių rinkoje

FILMENAS komandos užduotis

Didžioji dalis mūsų klientų renkasi FILMENAS komandos paslaugas dėl mūsų ilgametės praktikos filmuojant techniką ar gamybinius procesus. Šį kartą mūsų užduotis buvo sukurti prototipo pristatymą su interviu, kuriuos duos skirtingų komponentų gamintojų atstovai. Žinodami pagrindinius aspektus į ką reikia fokusuotis, operatyviai nufilmavome tiek pačio prototipo darbą, tiek atstovų išsakytas mintis. 

Kokios nuotaikos parsivežtos iš pačios Rumunijos?

Nors ši šalis apkarstyta įvairiais stereotipais, tačiau apsilankius ten tie stereotipai išnyksta. Gamta, miestai skiriasi nuo Lietuvos, tačiau tas skirtumas nėra toks didelis. Infrastruktūra pagrindiniuose keliuose labai gera, provincijose šiek tiek atsilieka. Labiausiai nustebino kainos.. Gal dėl to, kad Rumunija vis dar turi savo nacionalinę valiutą (lėja), tačiau šioje šalyje kainos tikrai viliojančios! Pavalgyti kavinėje dviems žmonėms vakarienė kainuos apie 8-9 eurus. Jei prabangesniame restorane, tai jautienos steikas sieks 6 eurus.. O jau gėrimai, galite patys numanyti kokiomis kainomis :)