Paslaugų įmonė. Kaip video reklama pakeitė klientų požiūrį?

07/07/2018

Paslaugų įmonė. Kaip video reklama pakeitė klientų požiūrį?

Kaip pristatyti neapčiuopiamą paslaugą, o dar kai paslauga yra siauro spektro? Tokį klausimą gavome prieš 3 metus iš vienos transporto kompanijos, kuri užsiima negabaritinių krovinių pervežimu. 

Išanalizavome įmonės marketingą, išanalizavome įmonės klientus ir kaip jie ieško informacijos, o svarbiausia išanalizavome konkurentų marketingą ir padarėme sprendimus! 

Pirmiausia sukūrėme įmonės paslaugų pristatomąjį video klipą, kuris apėme paslaugas, įmonės privalumus ir darbo specifiką. Kodėl pradėjome nuo šio žingsnio? Šis žingsnis leido paruošti medžiagą tiksliniam ir teisingam marketingui. Filmuota medžiaga, korporatyvinis, pristatomasis, reklaminis klipas, nuotraukos, trumpi video socialinei erdvei, istorija naujienų rašymui.. Taip, mes darome maksimumą! 

Video reklama klientų akimis.

Kaip minėjo pats mūsų klientas UAB Permitas, Direktorius Rytis Badaras, video tapo įmonės vizitine kortele, o buvo netgi tokių atvejų, kai klientai likdavo teigiamai nustebę, kad tokias paslaugas teikianti įmonė save pristato per tokią prizmę!

Video reklaminis klipas, tai įrankis pasiekti klientus ir netgi tuos, kurie nieko nėra apie Jus girdėję. Pardavimų vadybininkams video pristatymas, tampa kaip prabangi vizitinė kortelė. Ieškant naujų klientų, nusiuntus įmonės pristatomąjį laišką su video nuorodomis, tikimybė dėl bendradarbiavimo išauga kelis kartus. Korporatyvinis video klipas pakelia įmonės vertę, suteikia pranašumų prieš konkurentus ir pristato įmonės privalumus per trumpą laiką. 

Kaip geriausia reklamuotis transporto paslaugas teikiančiai įmonei?

Įvertinant šios dienos reklamos tendencijas, ir atsižvelgiant kas yra transporto paslaugas teikiančios įmonės klientai, vienas iš efektyvių reklamos būdų yra socialinė erdvė. Kodėl? 

Jei paanalizuosime giliau, tai išsiaiškinsime, kad didelę dalį transporto įmonės rezultatų įtakoja ekspeditoriai. Ekspeditoriai - jauni, užimti žmonės, tačiau, kad ir koks užimtas žmogus yra, randa laiko socialinei erdvei, kur domisi naujovėmis, analizuoja konkurentus.. Todėl viena iš rekomendacijų yra - būkite aktyvūs socialinėje erdvėje, kelkite naujienas, dalinkitės įdomia informacija, kelkite savo darbo akimirkas ir pateikite reikiamą informaciją apie save buitiniu būdu. Visiem įdomu, kaip Jūs gyvenate, kaip Jums sekasi, ką Jūs darote. Nors yra labai plona linija tarp kliento ir konkurento, tačiau pasitelkę specialistų konsultacijas, išmoksite laviruoti ir tai atneš naudą.

Dėl konsultacijų inovatyviais sprendimais marketingui kreipkitės į FILMENAS komandą!