WEB svetainių kūrimas, administravimas

Sunku įsivaizduoti šiuolaikinį verslą be internetinės svetainės. Internetinę svetainę susikurti galima ir patiems, ir netgi nemokamai, tačiau žinant dabartinę rinką, nieko nėra nemokamai. Nemokama svetainė turi labai daug apribojimų ir tai gali net pakenkti verslui. 

Galima susikurti ir nebrangią svetainę patiems ir tai tikrai labai gera išeitis verslui. Paprastas valdymas, lengvai talpinama informacija, ganėtinai daug funkcijų ir labai priimtina metinė kaina. Bet dažnu atveju, kad ir susikurti paprastą svetainę patiems neužtenka laiko, tiesiog ,,per trumpos rankos'' padaryti visus darbus. Šioje vietoje padedame mes - FILMENAS komanda. 

+++ WEB svetainių kūrimas. Turime komanda, kuri kuria įvairaus tipo, dydžio svetaines. Galime sukurti (kitaip sakant sukelti informaciją) į nebrangią svetainę, galime sukurti unikalią svetainę tik Jums. 

+++ Dažniausiai mes neieškome klientų šioje srityje, tiesiog kuruodami visą įmonės marketingą, matome kas yra taisytino ir rekomenduojame tai ištaisyti. Dažnu atveju tai yra internetinė svetainė, internetinė parduotuvė. Administruojame esamas web svetaines, reguliariai atnaujiname nuotraukas, tekstus, naujienas, sutvarkome SEO. 

Mūsų komandos pavyzdžiai